Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf CNC Bediener (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs Romania
  • Gehaltsdetails 17 - 19 EUR Brutto / Stunde
    » basierend auf Erfahrung
  • Arbeitsdauer In Schichten » 2 Schichten
  • Vertragsart Festanstellung nach vorheriger Befristung
  • Ort Roeselare, Flämische Region, Belgien
  • Arbeitserlaubnis in Belgien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 90 EUR / Woche

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Despre companie

Clientul nostru, o companie de familie din industria de prelucrare a metalelor, oferă o gamă largă de soluții și servicii. Se ocupă de construcții și structuri mari și mici, gestionând serii de producție de dimensiuni mici și mijlocii, toate adaptate nevoilor clienților.

Descrierea postului:

Că operator CNC pe mașînă de îndoit, ai următorul pachet de sarcini:

- Primești planul tehnic și setezi mașina conform instrucțiunilor

- Ești responsabil pentru programarea băncii de îndoit CNC

- Realizezi piese unice și/sau serii mici

- Execuți controlul de calității

Descrierea profilului:

Descoperă mai jos dacă te potrivești cu descrierea profilului:

- Ai experiență în programarea mașinilor de îndoire CNC LVD și/sau Trumpf.

- Poți citi bine un plan tehnic.

- Ai ochi ageri pentru calitate.

Beneficii

• Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

• Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

• Al 13-lea salariu

• Bani de vacanță

• Asigurare medicală

• Zile legale libere plătite

• Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.