Here to assist you for a job, 24/7

Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Elektriker (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein B, Erfahrung 1-3 Jahre

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs Romania
  • Gehaltsdetails 16 - 18 EUR Brutto / Stunde
    » basierend auf Erfahrung
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Festanstellung nach vorheriger Befristung
  • Ort Gent, Flämische Region, Belgien
  • Arbeitserlaubnis in Belgien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 100 EUR / Woche

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Oportunitate Excitantă pentru Electricieni Industriali!

Salutări tuturor,

Avem vești bune! Suntem în căutare de electricieni industriali talentați și dornici de afirmare pentru o oportunitate incredibilă în cadrul unui grup internațional de prestigiu. Dacă ești pasionat de domeniul electric, îți place să lucrezi într-un mediu dinamic și motivant, aceasta ar putea fi șansa ta!

Căutăm candidați care:

• Au experiență relevantă în domeniul electricității industriale.

• Sunt capabili să interpreteze planuri și scheme electrice.

• Au bune abilități de comunicare și sunt dispuși să colaboreze în echipă.

• Sunt orientați spre soluționarea problemelor și atenți la detalii.

• Au cunoștințe bune de limba engleză.

• Detin permis de conducere si masina personala.

Beneficiile oferite:

• Salariu competitiv și prime: inclusiv un al 13-lea salariu.

• Diurne de călătorie: 18.89 euro net pe zi lucrată, cu posibilitatea de a crește în funcție de distanțele de la șantiere la domiciliu.

• Evaluări anuale: Posibilități de promovare, creștere salarială și prime.

• Concedii: 20 de zile legale + 12 zile ADV.

• Eco-vouchere.

Dacă te regăsești în acest profil și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te rugăm să trimiți CV-ul tău împreună cu o scrisoare de intenție.

Facem parte dintr-o comunitate profesională dedicată inovației și excelenței, și ne dorim să te avem alături pentru a construi împreună viitorul industrial!

Aplică acum și alătură-te unei echipe de succes!