Project details

Requirements

  • Profession Industrial painter, experience 1 - 3 years
  • Specialization Conventional spraying, experience 1 - 3 years
  • Language English, average level

Job offer

  • Recruiter Accent Jobs International
  • Salary details 15 - 17 EUR gross / hour
    » depends on experience
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Temp to perm
  • Location Ghent, Flanders, Belgium
  • Work permit in Belgium Required
  • Search candidates In Romania
  • Housing Provided by the employer and paid by the employee (single room)
    » 90 EUR / week

Job description

Translate

Îți place să oferi lucrurilor culoare? Pentru o companie colaboratoare din Belgia căutăm un vopsitor industrial priceput și doritor de relocare în Belgia.

Clientul nostru furnizează personalizare standardizată din aluminiu pentru diverse sectoare din industria construcțiilor, oferă servicii în subcontractare (inclusiv lucrări de tablă și pliere, panouri sandwich etc.) și are în portofoliu diverse mărci, precum Torix și Roundal.

Descrierea postului

- Vopsirea cu pulbere a pieselor de diferite dimensiuni în atelier

- Chituirea, șlefuirea, netezirea suprafețelor deteriorate daca este cazul

- Prepararea vopselelor

Candidatul ideal

- Ai experiență în pregătirea suprafeţelor de vopsit prin diferite metode

- Ai experiență în executarea lucrărilor de vopsire şi finisare (să cunoști întreg procesul)

- Deții permis de conducere categoria B – este un plus, dar nu o cerință obligatorie

Vorbești limba engleză sau franceză la nivel conversațional

Beneficii

- Salariu în funcție de experiența ta (2000€ - 2100€ net) cu posibilitatea de creștere în timp

- Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de 150€

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.