Here to assist you for a job, 24/7

Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Barman, Expérience 1 - 3 ans
  • Spécialisation Serveuse, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau novice

Offre d’emploi

  • Recruteur Premium
  • Détails du salaire 2500 - 3000 RON net / mois
    » dépend de nombre de jours travaillés
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Emploi à durée déterminée » 6 luni
  • AvantagesTitres-repas
  • Lieu Sadu, Județ de Sibiu, Roumanie
  • Permis de travail en Roumanie Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis et payés par l'employeur

Description du poste

Traduire

Un barman este un membru al personalului angajat pentru a gestiona și a servi băuturile alcoolice și non-alcoolice într-un bar, club, restaurant sau altă locație de ospitalitate. Responsabilitățile lor includ:

Pregătirea și servirea băuturilor conform standardelor stabilite de locație.

Primirea clienților la bar și luarea comenzilor.

Amestecarea și prepararea băuturilor alcoolice și non-alcoolice, inclusiv cocktail-uri, băuturi speciale și băuturi standard.

Consilierea clienților în alegerea băuturilor, oferind recomandări și informații despre produsele disponibile.

Asigurarea respectării regulilor de siguranță și igienă în manipularea și servirea băuturilor alcoolice.

Gestionarea inventarului și aprovizionarea stocului de băuturi și ingrediente necesare pentru prepararea acestora.

Colectarea și procesarea plăților pentru comenzile de băuturi.

Crearea și menținerea unei atmosfere plăcute și prietenoase pentru clienți.

Curățarea și întreținerea echipamentelor de bar și a zonei de lucru.

Un barman trebuie să aibă cunoștințe solide despre diferite tipuri de băuturi și ingrediente, să fie capabil să lucreze eficient într-un mediu aglomerat și să ofere un serviciu clienților de calitate superioară. De asemenea, trebuie să fie responsabil și să respecte legile și reglementările privind vârsta legală pentru consumul de alcool și să prevină consumul excesiv.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.