Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Pourvoyeur de soins, Expérience moins d'un an
  • Spécialisation Garde des enfants, Expérience moins d'un an
  • Langue Anglais, optionnel et français, optionnel

Offre d’emploi

  • Recruteur HappyRecruiter
  • Détails du salaire 1200 - 1500 EUR net / mois
    » dépend de expérience
  • Horaire de travail Flexible » 50 heures/semaine
  • Type de contrat Emploi à durée déterminée » 1-2 ani
  • Lieu Genève, Genève, Suisse
  • Permis de travail en Suisse Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis et payés par l'employeur

Description du poste

Traduire

Live In Nanny / Bonă internă în Geneva, Elveția, familie cu 2 copii de 6 luni si 3 ani jumatate.

Data de începere: după 15 august 2024

Salariu: €1200-€1500 pe lună

Căutăm o bonă dedicată, cu experiență anterioară, pentru a se alătura familiei noastre în Geneva, Elveția. Vei fi responsabilă pentru îngrijirea celor doi băieți ai noștri, cu vârste de 6 luni și 3.5 ani. Tatăl locuiește în Londra și face naveta săptămânal, așa că vei juca un rol esențial în gospodăria noastră, asigurându-te de bunăstarea și rutina zilnică a copiilor.

O zi liberă pe săptămână (nu în weekend).

Îngrijirea Copiilor:

- Pregătiți și duși copiii la grădiniță pe ora 9,00

- Pregătirea meselor pentru copii și ajutat la pregatirea meselor pentru familie

- Scoaterea copiilor de la grădiniță la ora 16:30

- Asistarea la rutina de baie de seară și culcarea copiilor

- Baby-sitting seara, când este nevoie

Menaj Ușor: Activități ușoare de menaj, inclusiv strângerea prin casă, spălatul și călcatul hainelor.

Cazare:

- Cameră într-un apartament cu două dormitoare, de 100 mp

- Se doarme în aceeași cameră cu baietelul de 6 luni pentru a răspunde nevoilor nocturne

Cerințe:

- Experiență anterioară ca bonă sau în îngrijirea copiilor

- Abilități de gătit și realizare a activităților ușoare de menaj

- Limba engleză sau franceza (optional)

- Flexibilitate și disponibilitate pentru călătorii cu familia

- Personalitate iubitoare, răbdătoare și atentă la nevoile copiilor

D'autres postes vacants11

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.