Here to assist you for a job, 24/7

Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Menuisier, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne ou français, Niveau moyenne
  • Permis de conduire B, Expérience 1 - 3 ans

Offre d’emploi

  • Recruteur Accent Jobs Romania
  • Détails du salaire 16 - 18 EUR brut / heure
    » dépend de expérience
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Temp à perm
  • Lieu Saint-Nicolas, Région Flamande, Belgique
  • Permis de travail en Belgique Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 80 EUR / semaine

Description du poste

Traduire

Tâmplăria reprezintă pasiunea și meseria ta în același timp?

Suntem în căutarea unor tâmplari care să ajute în renovarea monumentelor, dar și în alte proiecte și construcții.

Descrierea postului

- Prelucrarea lemnului masiv

- Fabricare mobilier

- Lucrul cu unelte/ utilaje de prelucrare a lemnului

- Taierea/ debitarea elementelor

- Montajul elementelor de tâmplărie, mobilier

Candidatul ideal

- Studii medii/calificare profesională;

- Experienţă în domeniu;

- Simţ practic și foarte dezvoltat, îndemânare, precizie;

- Lucru în echipă;

- Carnet de conducere categoria B, este un avantaj;

Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional.

Beneficii

- Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

- Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

D'autres postes vacants11