Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Ouvrier de la route, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne ou français, Niveau moyenne
  • Permis de conduire B, Expérience 1 - 3 ans

Offre d’emploi

  • Recruteur Accent Jobs Romania
  • Détails du salaire 17 - 20 EUR brut / heure
    » dépend de expérience
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Temp à perm
  • AvantagesAl 13 lea salariu, bani de vacanta, asigurare medicala, contributie la pensie, alocatie pentru copiii minori
  • Lieu Anvers, Région Flamande, Belgique
  • Permis de travail en Belgique Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 90 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé (150 EUR dupa 5 zile lucrate)

Description du poste

Traduire

Angajăm în Belgia persoane pentru pozitia de muncitor la drumuri.

Responsabilitati:

- Realizarea de sapaturi si nivelari (manual sau cu ajutorul utilajelor)

- Instalarea de conducte pentru canalizare

- Racordarea conductelor la casele noi

- Repararea de trotuare, montarea de borduri si pavele

- Realizarea de rigole si fundatii

- Turnarea de beton

Candidatul ideal :

Experiență relevanta in domeniu, minim 1-2 ani;

Limba engleză sau franceză la nivel conversațional

Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu

Beneficii:

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Alocatie pentru copiii minori

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.