Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Chef-kok, ervaring meer dan 1 - 3 jaar
  • Specialisatie Internationale, ervaring meer dan 1 - 3 jaar
  • Taal Engels, gemiddelde niveau of Frans, gemiddelde niveau

Vacature

  • Werver Accent Jobs International
  • Salaris details 2000 - 2500 EUR netto / maand
    » gebaseerd op ervaring
  • Werk schema In ploegendiensten » 2 ploegen
  • Contract type Van tijdelijk naar vast
  • Locatie Gent, Vlaanderen, België
  • Werkvergunning in België Verplicht
  • Zoek kandidaten In Roemenië
  • Huisvesting Geleverd door de werkgever en betaald door de werknemer (enkele kamer)
    » 90 EUR / week
  • Lokaal vervoer Met de auto van de werknemer en terugbetaald

Baan beschrijving

Vertaal

Visul tău este să faci din bucătărie - artă, într-o țară străină? Te așteptăm în Belgia!

Suntem în căutarea persoanelor dedicate pentru posturile de: bucătar si pizzaiolo.

Descrierea postului

Prepararea mâncărurilor (aperitive, feluri principale, deserturi);

Aranjarea farfuriilor;

Verificarea și menținerea zonei de lucru curată (să fie respectate regulile de igienă);

Verificarea ingredientelor (dacă sunt păstrate și gătite la temperatura potrivită);

Verificarea funcționalității echipamentelor: dacă cuțitele sunt ascuțite, cantitățile de ingrediente sunt suficiente, etc;

Urmărirea etapelor de preparare a mâncărurilor;

Folosirea cantităților potrivite pentru condimentarea și prepararea alimentelor;

Utilizarea corectă a echipamentelor și ustensilelor pentru gătit.

Candidatul ideal

Experiență în arta gătitului;

Să comunici la nivel conversațional una dintre următoarele limbi străine: engleză, franceză

Permis categoria B: este un plus

Beneficii

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare