Here to assist you for a job, 24/7

Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Marketing specialist, ervaring meer dan 3 - 5 jaar
  • Taal Engels, gemiddelde niveau

Vacature

  • Werver Premium
  • Salaris details Onderhandelbaar
  • Werk schema Normaal (8 uur)
  • Contract type Vaste medewerker
  • VoordelenMaaltijdcheques
  • Locatie Sibiu, District Sibiu, Roemenië
  • Adres Piața Mare
  • Werkvergunning in Roemenië Verplicht
  • Zoek kandidaten In Sibiu en dichtbij (10 km)

Baan beschrijving

Vertaal

Suntem în căutarea unui Specialist Marketing pentru grupul de firme PREMIUM cu activități diverse: hotel, restaurante, supermarket, păstrăvărie.

Dacă ai experiență în Marketing și vrei să contribui la creșterea grupului PREMIUM, aplică acum!

Responsabilități:

- Elaborează și implementează strategii de marketing.

- Identifică și dezvoltă noi oportunități de promovare a serviciilor companiei.

- Monitorizează piața în vederea alinierii strategiilor și acțiunilor de marketing la cerințele specifice pieței.

- Actualizează conturile de social media ale companiei.

- Contribuie la creșterea gradului de vizibilitate al companiei pe piață.

Cerințe:

- Minim 3 ani experiență pe un post similar.

- Abilități bune de comunicare și organizare.

- Experiență cu tool-urile specifice marketingului.

Oferim:

- Birou ultracentral în Piața Mare.

- Mediu de lucru dinamic.

- Pachet salarial atractiv.

- Oportunități de dezvoltare profesională.

- Siguranță și stabilitate din 1993.