Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Wegenwerker, ervaring meer dan 1 - 3 jaar
  • Taal Engels, gemiddelde niveau of Frans, gemiddelde niveau
  • Rijbewijs B, ervaring meer dan 1 - 3 jaar

Vacature

  • Werver Accent Jobs Romania
  • Salaris details 17 - 20 EUR bruto / uur
    » gebaseerd op ervaring
  • Werk schema Normaal (8 uur)
  • Contract type Van tijdelijk naar vast
  • VoordelenAl 13 lea salariu, bani de vacanta, asigurare medicala, contributie la pensie, alocatie pentru copiii minori
  • Locatie Antwerpen, Vlaanderen, België
  • Werkvergunning in België Verplicht
  • Zoek kandidaten In Roemenië
  • Huisvesting Geleverd door de werkgever en betaald door de werknemer (enkele kamer)
    » 90 EUR / week
  • Lokaal vervoer Met de auto van de werknemer en terugbetaald (150 EUR dupa 5 zile lucrate)

Baan beschrijving

Vertaal

Angajăm în Belgia persoane pentru pozitia de muncitor la drumuri.

Responsabilitati:

- Realizarea de sapaturi si nivelari (manual sau cu ajutorul utilajelor)

- Instalarea de conducte pentru canalizare

- Racordarea conductelor la casele noi

- Repararea de trotuare, montarea de borduri si pavele

- Realizarea de rigole si fundatii

- Turnarea de beton

Candidatul ideal :

Experiență relevanta in domeniu, minim 1-2 ani;

Limba engleză sau franceză la nivel conversațional

Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu

Beneficii:

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Alocatie pentru copiii minori

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.