Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Mechanik samochodowy, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Specjalizacja Autobus, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Język Angielski, poziom średni
  • Prawo jazdy B, doświadczenie 3 - 5 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Business Activ Consult
  • Szczegóły wynagrodzenia 600 EUR netto / tydzień
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Lokalizacja Alkmaar, Holandia Północna, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę
  • Transport lokalny Dostarczone i opłacone przez pracodawcę

Opis stanowiska

Przetłumacz

Locatie :Alkmaar

Poziții disponibile: 2

Locul de munca: Agentie temporara de angajare -Auto

Salariul: 600 euro net pe saptamana in functie de experienta

Ce oferă Angajatorul:

• Perioada contractului: 6 luni,

• Se lucrează în medie de 40 de ore pe săptămâna,

• Asigurări sociale,

• Asigurarea medicala platita de angajator

• Cazare: asigurată de angajator gratuit , singur în cameră, acces la bucătărie,

• Costul transportului :suportat de candidat

• Primiti scule de mana si cele electrice

• Set complet de haine de lucru

• Daca aveti masina dvs se platesc km -0,21 pe km

• Benzina va fi plătită de angajator, dar puteți folosi mașina doar pentru a merge la serviciu.

Condiții de recrutare:

• Cunoștințe medii de limba engleză,

• Experiență de cel puțin 5 ani în domeniu,

• Permis de conducere