Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Cieśla, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Specjalizacja Drzwi i okna drewniane, doświadczenie 1 - 3 lat lub drzwi i okna aluminiowe, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom średni lub francuski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący Accent Jobs Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 2000 EUR netto / miesiąc
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Lokalizacja Gandawa, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 80 EUR / tydzień
  • Transport lokalny Samochodem pracownika i zwrócone

Opis stanowiska

Ești montator tâmplărie PVC și aluminiu? Dorim să te cunoaștem! Căutăm o persoană cu experiență care să ofere prin munca sa clienților: căldură, liniște și siguranță.

Jobul este disponibil în Belgia,.

Descrierea postului

-Montarea și plasarea lemnului;

-Abilitatea de a lucra cu unelte de prelucrare a lemnului;

-Tăierea și debitarea elementelor de pe panourile brute;

-Montarea elementelor de tâmplărie exterioară;

-Prelucrarea lemnului masiv;

-Etanșarea elementelor.

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC, lemn sau aluminiu;

-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;

-Abilitatea de a interpreta planurile tehnice;

-Permis de conducere categoria B și mijloc de transport;

-Limba engleză la nivel conversațional.

Beneficii

-Salariu în funcție de experiența ta (1900€ - 2100€);

-Transport decontat;

-Bani de vacanță;

-Bonuri de masă;

-Asigurare medicală;

-Zile legale libere plătite;

-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.