Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Pomoc kuchenna, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Premium
  • Szczegóły wynagrodzenia 2500 - 3000 RON netto / miesiąc
    » wpływ ma nakład pracy
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik na czas określony » 6 luni
  • DodatkiVouchery żywieniowe
  • Lokalizacja Sadu, Sibiu, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę

Opis stanowiska

Przetłumacz

Atribuțiile unui ajutor de bucătar includ, în general:

Să păstreze curățenia în bucătărie și în spațiul de lucru

Să igienizeze și să întrețină echipamentele de gătit

Să ajute cu aprovizionarea și despachetarea produselor

Să depoziteze în mod corespunzător ingredientele

Să cântărească ingredientele conform rețetelor

Să facă pregătirile preliminare – să curețe, să taie, să toace, etc.

Să gătească ingredientele – să fiarbă, să coacă, să prăjească, etc.

Să se asigure că toate echipamentele necesare sunt în zona de lucru

Să monteze preparatele pe farfurii

Să debaraseze și să spele recipientele

Să respecte regulile igienico-sanitare specifice alimentației publice

Să respecte regulamentul intern al restaurantului