Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Mechanik, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom średni
  • Prawo jazdy B, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Accent Jobs Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 18 - 25 EUR brutto / godzina
    » wpływ ma doświadczenie
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Lokalizacja Gandawa, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 90 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Despre companie

Clientul nostru, un dealer de vehicule comerciale IVECO cu locații în Brugge, Ardooie, Bavikhove, Deinze și Aalter. Ofera un pachet total care variază de la vânzări la post-vânzari, contracte de reparații și întreținere și soluții specifice.

Indeplineste servicii de intretinere si reparatii impecabile. Obiectivele personale merg mână în mână cu obiectivele organizaționale.

Fișa postului:

Lucrând alături de alți patru tehnicieni, sunteți responsabil pentru:

- întreținerea camioanelor și furgonetelor IVECO

- reparatii mecanice

Profil:

Educație/experiență (mecanică auto/tehnologie auto) Trebuie să fi lucrat deja la mașini sau camioane

De obicei se lucreaza singur

Detineti permis de conducere B

Sunteți dornic să urmați o pregătire suplimentară

Vorbești limba engleză

Beneficii

• Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

• Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

• Al 13-lea salariu

• Bani de vacanță

• Asigurare medicală

• Zile legale libere plătite

• Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.