Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Monter rur, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Specjalizacja Instalacje sanitarne, doświadczenie poniżej 1 roku
  • Język Angielski, poziom początkujący

Oferta pracy

  • Rekrutujący AA EURO Recruitment Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 1100 - 1200 GBP netto / tydzień
    » wpływ ma liczba dni przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Lokalizacja Bristol, Anglia, Wielka Brytania
  • Adres Bristol
  • Zezwolenie na pracę w: Zjednoczone Królestwo Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia

Opis stanowiska

Przetłumacz

AA Euro Angajeaza

Pozitie: Tubulatori si Sudori ( sudori TIG )

Locatie: Somerset, South West England, UK

Acest job se adreseaza persoanelor care au drept de munca in UK si detin CSCS safety UK card.

Cazare asigurata.

Program de munca:

->De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

->Ore suplimentare