Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Hydraulik, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Prawo jazdy B, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Terrat Recruitment
  • Szczegóły wynagrodzenia Od 2520 EUR netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Flexible » 39 godzin/tydzień
  • Typ umowy Pracownik na czas określony » 6 luni
  • Lokalizacja Moûtiers, Owernia-Rodan-Alpy, Francja
  • Zezwolenie na pracę w: Francja Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę
  • Transport lokalny Dostarczone i opłacone przez pracodawcę

Opis stanowiska

Przetłumacz

Pentru clientul nostru din Franta, cautam instalatori sanitari si termici pentru un proiect in zona Alpilor francezi-locatia Moûtiers.

Se monteaza instalatiile sanitare si termice la cabane montane (chalets).

- Se lucreaza cu teava cupru, multistrat si teava pvc de scurgere, imbinari din alama;

- Se monteaza tubulatura flexibila pentru ventilatie (VMC) unde este cazul;

- Se pozitioneaza si se fixeaza robinetii (bucatarie, baie etc.),calorifere si alte dispozitive.

Cerinte:

>Experienta in domeniul instalatiilor sanitare/termice in strainatate;

>Permis categoria B;

>Persoane serioase cu simtul raspunderii si care sa ia decizii in mod matur si responsabil.

Condiții:

Transportul in Franta, cazarea si transportul la locul de munca este asigurat si platit de catre compania angajatoare.

Contract de munca in Franta(CDD) cu respectarea legislatiei.

Salariul NET lunar este estimat la 2520 EUR pentru un program de 39 ore lucrate pe saptamana.

Bonus de 10% la finalul misiunii