Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Cieśla szalunkowy, doświadczenie 3 - 5 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Terrat Recruitment
  • Szczegóły wynagrodzenia Od 2800 EUR netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Flexible » 40 godzin/tydzień
  • Typ umowy Pracownik na czas określony » 6 luni
  • Lokalizacja Paryż, Île-de-France, Francja
  • Zezwolenie na pracę w: Francja Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę
  • Transport lokalny Dostarczone i opłacone przez pracodawcę

Opis stanowiska

Przetłumacz

Pentru clientul nostru din Franta, pregatim echipele de dulgheri pentru viitoarele proiecte dar si pentru cele care sunt in derulare.

Unele lucrari le reprezinta statiile de metrou asociate noilor linii din extinderea retelei de metrou din Paris si Toulouse.

Alte santiere sunt axate pe constructii civile, blocuri, cartiere rezidentiale, centrale nucleare.

Echipa este formata dintr-un sef de echipa vorbitor de limba franceza si cunoscator de plan si 4 dulgheri.

Cerinte:

Experienta de lucru in constructii, in turnarea betoanelor utilizand in special panouri de cofrare metalice tip SATECO sau PERI si DOKA ;

Calificare dulgher/constructor structuri -avantaj;

Persoane serioase cu simtul raspunderii si care sa ia decizii in mod matur si responsabil.

Condiții:

Contract de munca in Franta (CDD);

Transportul in Franta,cazarea si transportul la locul de munca este asigurat si platit de catre compania angajatoare;

Salarii incepand de la 2800 EUR/pe lună net pentru un program de 40 ore pe saptamana, in functie de proiectul respectiv.