Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Brutar, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu
  • Permis conducere B, opțional

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 15 - 16 EUR brut / oră
    » depinde de experiență
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Locație Tielt, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 90 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

Suntem în căutarea persoanelor dedicate pentru posturile de patiser si brutar.

Cerințe:

- Pregătiți aluatul conform rețetei date

- Pregătiți pâine și alte produse de patiserie

- Pregătiti creme pentru tort

- Lucrați în conformitate cu principiile HACCP

Condiții:

Profilul tau

- Îți place să lucrezi în echipă, dar și independent

- Comunicați bine în franceză sau engleză

- Sunteți în posesia unui permis de conducere cat. B, este un avantaj

Beneficii

- Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

- Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.