Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Casier, opțional

Oferta

  • Recrutor PENNY.
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru În schimburi » 2 schimburi
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii» Asigurare privată de sănătate
    » Pachet salarial competitiv
    » Tichete de masa la valoare maximă acordate sub forma de card
    » Tichete cadou cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
    » Bonusuri de prospețime și performanță
  • Locație Podu Iloaiei, Județul Iași, România
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În Podu Iloaiei și împrejurimi (30 km)

Descrierea jobului

Traducere

Vino alaturi de PENNY! Cautam pentru magazinul Penny Podu Iloaiei colegi energici, organizați și puși pe fapte mari. Impreuna ajutăm clientii si cream o atmosferă plăcută in magazinele noastre.

Alte joburi12

Mă retrag

Ești sigur că dorești să te retragi din acest proiect?
Această acțiune este ireversibilă!

Confirmă programarea?

Ești sigur că dorești să confirmi această programare?

Anulează programarea?

Ești sigur că dorești să anulezi această programare?

Detalii programare

Nu sunt interesat

Îmi poți spune de ce nu te interesează acest job? Alege din lista de mai jos.