Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs International
  • Detalii salariale 2600 - 2800 EUR net / lună
    » depinde de experiență
  • Program de lucru Flexibil » 60 ore/saptămână
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Locație Anvers, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

Pentru o companie colaboratoare din Belgia căutăm șoferi pentru transport de containere în portul din Antwerpen, transportul fiind cu rute fixe.

Descrierea postului

• Efectuați transportul conform rutelor date;

• Raportați eventualele defecțiuni atelierului de mecanică;

• Completați documente specifice transporului de mărfuri (CMR).

Candidatul ideal

• Experiență minim 1 an ca șofer profesionist - 40 de tone;

• Comunicați la nivel conversațional limba engleză, franceză sau olandeză;

• Dețineți permis de conducere CE;

• Sunteți matinal și efectuarea orelor suplimentare nu reprezintă o dificultate.

Beneficii

• Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

• Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

• Al 13-lea salariu

• Bani de vacanță

• Asigurare medicală

• Zile legale libere plătite

• Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.