Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare Transport pe TIR de 40 tone, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență sub 1 an

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 2800 - 3200 EUR net / lună
    » depinde de experiență
  • Program de lucru În schimburi » 2 schimburi
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Beneficii» Bonuri de masă
    » Asigurare privată de sănătate
  • Locație Bruxelles, Regiunea Capitalei Bruxelles, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat

Descrierea jobului

Traducere

Îți place șoferia?

Noi căutăm un profesionist cu permis CE pentru o companie de transport din Belgia.

Descrierea postului

-Efectuați transportul conform rutelor date;

-Raportați eventualele defecțiuni atelierului de mecanică;

-Completați documente specifice transporului de mărfuri (CMR).

Candidatul ideal

-Experiență minim un an de zile ca șofer profesionist - 40 de tone, cisternă;

-Comunicați la nivel conversațional limba engleză sau franceză;

-Dețineți permis de conducere CE;

-Sunteți matinal și efectuarea orelor suplimentare nu reprezintă o dificultate.

Beneficii

- Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

- Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.