Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Montor / montator, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare Uși și ferestre, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 16 - 17 EUR brut / oră
    » depinde de experiență
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Beneficii» Transport decontat pana in max. 150 euro
    » Bani de vacanta
    » Bonuri de masa
    » Zile legale libere platite
  • Locație Gent, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat

Descrierea jobului

Traducere

Ești montator tâmplărie PVC și aluminiu? Dorim să te cunoaștem! Căutăm o persoană cu experiență care să ofere prin munca sa clienților: căldură, liniște și siguranță.

Jobul este disponibil în Belgia.

Descrierea postului

- indepartarea geamurilor și ușilor existente

- instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)

- amplasarea tâmplăriei exterioare: verande

Jaluzele solare

- instalarea obloanelor și a barierelor

- instalarea si fixarea jgheaburilor

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC sau aluminiu;

-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;

-Permis de conducere categoria B și mijloc de transport;

-Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

Beneficii

-Salariu în funcție de experiența ta incepand cu 16-17 euro brut/ora;

-Transport decontat;

-Bani de vacanță;

-Bonuri de masă;

-Asigurare medicală;

-Zile legale libere plătite;

-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.