Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Vopsitor industrial, opțional
  • Specializare Pulverizare airless, opțional

Oferta

  • Recrutor SKELA INDUSTRIES
  • Detalii salariale 3000 - 3500 RON net / lună
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru În schimburi » 2 schimburi
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii» Bonuri de masă
    » Prima de Paste, de Craciun
    » Orele de weekend se platesc dublu
  • Locație București, Municipiul București, România
  • Adresa Strada Dumitru Brumarescu 15
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În România

Descrierea jobului

Traducere

Candidatul ideal

- Experienta ca vopsitor industrial minim 6 luni

- Cunoasterea procedurilor de vopsire

- Persoana muncitoare, constiincioasa si responsabila;

- Capacitate de lucru in echipa;

- Capacitate de analiza si sinteza in diagnosticarea si solutionarea defectelor aparute.

Descrierea jobului:

- Executa operatii tehnologice de vopsire/ spalare/ degresare a suprafetelor de lucru

- Manipuleaza/ incarca - descarca echipamentele de lucru si/sau materialul abraziv/ lacuri-vopseluri;

- Executa lucrari de service si mentenanta a echipamentelor electrice si de automatizare pregatirea materialelor de vopsire

- Identifica zonele ce trebuie retusate si elimina defecte

Se ofera salariu motivant, 20 bonuri de masa, plata orelor suplimentare, prima de Craciun si Paste, orele in weekend se platesc dublu