Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Tâmplar de mobilă, experiență 3 - 5 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 500 EUR net / saptămână
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Locație Gent, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat

Descrierea jobului

Pentru companiile colaboratoare din Belgia suntem in cautare de tamplari si montatori de mobilier si alte confectii din lemn.

Clientii nostri sunt specializati în executarea lucrărilor de confecționare și montare de mobilier, usi, ferestre, scari si alte articole din lemn.

Responsabilitati :

• Confectionarea si/sau montarea mobilierului sau a altor confectii din pal sau lemn masiv

• Lucrul cu utilaje/ unelte de prelucrare a lemnului

• Tăierea/ debitarea elementelor

Cerinte :

• Experienta relevanta in domeniu

• Experienta pe utilaj CNC de prelucrare a lemnului este un plus

• Cunostinte de limba engleza/ franceza la un nivel conversational

• Abilitatea de a interpreta planurile tehnice

• Abilitati de lucru individual, dar si in echipa