Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Lăcătuș mecanic, opțional

Oferta

  • Recrutor SKELA INDUSTRIES
  • Detalii salariale 3400 - 4000 RON net / lună
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru În schimburi » 2 schimburi
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • BeneficiiBonuri de masă
  • Locație Sector 4, București, România
  • Adresa Strada Dumitru Brumarescu 15
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În România

Descrierea jobului

Traducere

Societate comerciala angajeaza LACATUSI constructii metalice:

Descrierea jobului:

-Citeste desen tehnic;

-Controlează vizual toate piesele componente care urmeaza a fi asamblate;

-Asambleaza piesele componente si formeaza ansamble;

-Utilizează dispozitive de masură pentru verificarea dimensiunilor;

-Foloseste polizor unghiular, brenner oxi gaz, aparat de sudura;

-Se asigura ca toate produsele executate în proces indeplinesc conditiile de calitate si specificatiile tehnice;

-Pastreaza in bune conditii de functionare atat echipamentul tehnic pe care il opereaza, precum si sculele, dispozitivele si toate echipamentele pe care le utilizeaza;

Candidatul ideal:

-Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil Lacatuserie, Sudura sau Mecanic

-Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani in productie;

-Cunostinte bune de desen tehnic;

-Programul de lucru: se lucreaza in 2 schimburi.

Locatia: Sector 4 , Bucuresti

Se ofera salariu motivant, 20 bonuri de masa, plata orelor suplimentare, prima de Craciun si Paste, orele in weekend se platesc dublu