Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Instalator, experiență 3 - 5 ani
  • Specializare Sisteme de ventilație, experiență 1 - 3 ani și sisteme de încălzire, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 500 EUR net / saptămână
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Locație Gent, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat

Descrierea jobului

Ai experienta ca tehnician HVAC? Te asteptam in Belgia!

De peste 10 ani oferim suport in gasirea job-ului potrivit.

Responsabilitati:

Veti fi responsabil de instalarea si asigurarea functionalitatii sistemelor industriale de incălzire, răcire si ventilație.

• Intreținerea sistemelor tehnice de climatizare și răcire: pompe de căldură, aparate de aer condiționat, frigidere, congelatoare

• Instalarea aparatelor de aer condiționat și sistemelor de ventilație și răcire (frigidere, aparate frigorifice industriale)

Cerinte:

• Experienta de minim 2 ani într-o poziție similară

• Cunostinte de limba engleza/ franceza la un nivel conversational

• Abilitatea de a interpreta planurile tehnice

• Capacitatea de a lucra independent

• Atenție sporită la detalii

Beneficii:

• Contract de munca belgian, având toate drepturile și beneficiile unui angajat belgian: asigurare medicală, indemnizație pentru copii minori, al 13-lea salariu, bani pentru concediu, pensie

• Un loc de munca intr-o companie stabila

• Posibilitatea obtinerii unui contract fix dupa 6 luni