Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Operator producție, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor AA EURO Recruitment Romania
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • BeneficiiAsigurare privată de sănătate
  • Locație Cork, County Cork, Irlanda
  • Drept de muncă în Irlanda Nu este necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (cameră comună cu acces la utilități)
    » 20 EUR / saptămână

Descrierea jobului

AA Euro Recruitment recruteaza :

Pozitie : Operator general, fabrica productie PVC

Locatie: Irlanda, Cork

Beneficii:

- Se ofera salarizare 580 euro/net pe saptamana

- Cazare 20 euro/saptamana

- Program de munca : L-J-08.00-18.00, vineri 08.00-17.00

- Contract de munca irlandez

Cerinte :

- Limba Engleză la nivel conversational (obligatoriu)

Suntem reprezentantii companiei Irlandeze, nu percepem comision!