Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Chauffeur, Expérience 1 - 3 ans
  • Spécialisation Emballages ADR, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne
  • Permis de conduire CE, Expérience 1 - 3 ans

Offre d’emploi

  • Recruteur 247 Drive
  • Détails du salaire Négociable
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Contrat d'agence
  • Lieu Berg-op-Zoom, Brabant-Septentrional, Pays-Bas
  • Permis de travail en Pays-Bas Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 80 EUR / semaine

Description du poste

Traduire

În această poziție, veți fi responsabil de transportul diferitelor tipuri de mărfuri (de exemplu, vin, zahăr, cutii de carton, produse ADR) în Benelux sau Franța. Va trebui să fiți flexibil, deoarece fiecare săptămână poate arăta diferit, în funcție de cerere.

Dacă sunteți programat să efectuați un turneu în țările Benelux, vă veți întoarce la locul de cazare în fiecare zi. Veți lucra de luni până vineri, iar ziua dumneavoastră va începe între 5:00 și 7:00 dimineața. În medie, veți lucra 10-12 ore pe zi și veți vizita între 2 și 8 adrese.

Dacă sunteți programat pentru un traseu în Franța, veți petrece 3-4 nopți în camion. Aceasta înseamnă că veți întoarce camionul la bază vineri (în mod excepțional sâmbătă).

Vă veți începe ziua de lucru la baza din Țările de Jos, unde veți fi responsabil de conectarea remorcii încărcate la camion. Sarcinile dumneavoastră vor include fixarea corespunzătoare a încărcăturii și descărcarea acesteia la destinație.

Vi se va pune la dispoziție echipamentul de descărcare corespunzător (EPT, transpalete manuale sau stivuitor), dar uneori clientul poate descărca singur.

Salarizarea este cuprinsa intre 750–800 euro pe saptamana dupa plata cazarii

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.