Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru Flexibil » 10 ore/zi
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Beneficii» Asigurare privată de sănătate
    » Contract olandez
    » Plată săptămânală
    » Bani de vacanță și zile de concediu plătite (25 pe an)
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Cazare
  • Locație Son, North Brabant, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

Ca șofer de camion, veți fi responsabil pentru livrarea eficientă a produselor către o rețea extinsă de magazine din Olanda. Veți manipula marfă pe paleți sau în containere rulante, asigurând livrarea la timp și în condiții optime. De asemenea, veți completa documentația necesară și veți utiliza sisteme informatice de bord pentru a gestiona eficient rutele și sarcinile.

Flexibilitatea este esențială în această funcție, întrucât programul poate varia în funcție de nevoile clienților. Suntem în căutarea unui profesionist dedicat, capabil să se adapteze rapid la schimbări și să lucreze într-un mediu dinamic.