Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Lakiernik, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący HappyRecruiter
  • Szczegóły wynagrodzenia 3500 - 6500 RON netto / miesiąc
    » wpływ ma doświadczenie
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Tichete de masa – 40 lei/ zi; Plata ore suplimentare si sambetele lucrate
  • Lokalizacja Ploeszti, Okręg Prahova, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Ploeszti i w okolicy (30 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Mihaster Consult angajeaza Vopsitor auto sau/si Pregatitor vopsitorie

Locatia: Oras Boldesti Scaeni

Salariu net Vopsitor auto: minim 5500 lei

Salariu net Pregatitor vopsitorie: minim 3500 lei

Beneficii suplimentare:

- tichete de masa – 40 lei/ zi

- plata ore suplimentare

- plata zile sambata lucrate

Program de lucru: 8-17 cu pauza de masa 12-13

Experienta: minim 2 ani vopsitor si minim 1 an pregatitor vopsitor

Atributii:

- pregatirea si vopsirea elementelor auto

- preparaea vopselei si a altor materiale utilizate in procesul de munca