Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kasjer, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Premium
  • Szczegóły wynagrodzenia 3000 - 4000 RON netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba dni przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Bonusuri lunare
    » Prime de sărbători
  • Lokalizacja Sadu, Sibiu, Rumunia
  • Adres Păstrăvăria Tatu Sadu
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Sadu i w okolicy (15 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Vino să faci parte din familia noastră la Magazinul La Izvor Sadu!

Post Deschis: Casier/Casieră

Despre Noi:

La Magazinul La Izvor Sadu, nu doar că oferim produse de înaltă calitate clienților noștri, dar și creăm un mediu de lucru care valorizează fiecare membru al echipei noastre. Suntem mândri de mediul nostru plăcut de lucru, unde siguranța și stabilitatea sunt pe primul loc.

Ce Căutăm:

- O persoană pasionată de serviciul clienți și care aduce zâmbetul pe buze clienților noștri.

- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și individual.

- Atenție la detalii și precizie în gestionarea tranzacțiilor financiare.

- Persoană responsabilă, care poate gestiona cu ușurință și siguranță fluxul de numerar și procesele de plată.

Ce Oferim:

- Un mediu de lucru sigur și stabil, unde te poți dezvolta profesional.

- O echipă prietenoasă și suportivă, care te va ajuta să te adaptezi rapid.

- Training complet pentru a te asigura că ești pregătit(ă) pentru succes.

- Beneficii competitive și posibilități de avansare în cadrul companiei.

De ce Să Te Alături Echipei Noastre?

Pentru că la Magazinul La Izvor Sadu care face parte din grupul de firme Premium, punem un accent deosebit pe bunăstarea angajaților noștri și ne dorim să oferim nu doar un loc de muncă, ci un loc unde te poți simți ca parte dintr-o echipă.

Aici, vei avea oportunitatea de a crește și de a contribui la succesul nostru comun!