Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Rekruter/ Specjalista do spraw rekrutacji, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Specjalizacja Rola ogólna, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Język Angielski, poziom początkujący

Oferta pracy

  • Rekrutujący Premium
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Bonusuri pentru Organigramă completă
    » Reduceri la restaurantele din grup
    » Vinerea zi scurtă
    » Zile speciale libere
  • Lokalizacja Sybin, Sybin, Rumunia
  • Adres Piața Mare
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Sybin i w okolicy (10 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

# ANUNȚ de Angajare:

Generalist Resurse Umane

Descriere:

Căutăm un Generalist Resurse Umane pentru Grupul de firme PREMIUM cu activități diverse Hotel, Restaurante, Supermarket, Păstrăvărie.

Dacă ai experiență în HR și vrei să contribui la creșterea echipei noastre, aplică acum!

Responsabilități:

- Recrutare și selecție: anunțuri, interviuri, angajare.

- Inducție și formare continuă a angajaților.

- Evaluare performanță și feedback.

- Administrarea dosarelor de personal și a beneficiilor.

- Suport și consiliere pentru angajați (aprox. 100), mediere conflicte.

- Implementarea politicilor HR.

Cerințe:

- Min. 3 ani experiență în HR.

- Cunoștințe despre legislația muncii.

- Abilități bune de comunicare și organizare.

- Experiență cu software-uri /chatboți HR (avantaj).

Oferim:

- Birou ultracentral în Piața Mare Sibiu

- Mediu de lucru dinamic.

- Pachet salarial atractiv.

- Oportunități de dezvoltare profesională.

- Siguranță și Stabilitate din 1993❗️

Alătură-te echipei noastre❕️