Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Magazynier, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący 247 Drive
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Lokalizacja Veghel, Brabancja Północna, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (dzielony pokój z wspólnymi urządzeniami)
    » 80 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

În calitate de angajat al depozitului, vei fi responsabil cu sortarea containerelor de plastic cu medicamente (până la 15 kg), preluarea acestora de pe o linie continuă și plasarea pe paleți. De asemenea, le veti repartiza la locul potrivit pentru a fi încărcate în mașinile de transport.

Veți lucra de luni până vineri (uneori sâmbăta), între orele 8:00-17:00.

Salarizarea este intre 380–400-euro net pe saptamana dupa plata cazarii.