Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Operator depozit, opțional
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Locație Veghel, Brabantul de Nord, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (cameră comună cu acces la utilități)
    » 80 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

În calitate de angajat al depozitului, vei fi responsabil cu sortarea containerelor de plastic cu medicamente (până la 15 kg), preluarea acestora de pe o linie continuă și plasarea pe paleți. De asemenea, le veti repartiza la locul potrivit pentru a fi încărcate în mașinile de transport.

Veți lucra de luni până vineri (uneori sâmbăta), între orele 8:00-17:00.

Salarizarea este intre 380–400-euro net pe saptamana dupa plata cazarii.