Here to assist you for a job, 24/7

Detalhes do projeto

Registar

Exigências

  • Profissão Soldador, experiência 1 - 3 anos
  • Especialização MIG-MAG, experiência 1 - 3 anos
  • Idioma Inglês, Nível médio
  • Carta de condução B, opcional

Emprego

  • Recrutador Accent Jobs International
  • Detalhes do salário 16 - 18 EUR bruto / hora
    » depende de experiência
  • Horário de trabalho Normal (8 horas)
  • Tipo de contrato Temporário a permanente
  • Localização Gante, Região flamenga, Bélgica
  • Autorização de trabalho em Bélgica Exigido
  • Procurar candidatos Em Romênia
  • Alojamento Fornecido pelo empregador e pago pelo empregado (quarto individual)
    » 90 EUR / semana
  • Transporte local Com o carro do empregado e reembolsado

Descrição do emprego

Traduzir

Cautam sudor MIG/MAG cu experiență pentru o companie care este lider pe piața construcțiilor metalice și în domeniul fabricației de structuri de oțel. Cu o prezență activă de aproape 20 de ani pe piața europeană, angajăm profesioniști dedicati pentru a ne întări echipa și pentru a contribui la succesul proiectelor noastre din Belgia.

Responsabilități principale:

Sudare MIG/MAG în baza desenelor tehnice și specificațiilor proiectului;

Pregătirea pieselor de lucru pentru sudură și finisarea acestora după sudură;

Operarea în siguranță a echipamentelor de sudură și întreținerea acestora;

Respectarea strictă a normelor de sănătate și securitate în muncă;

Colaborarea cu echipa de proiect pentru asigurarea calității și eficienței lucrărilor.

Candidatul ideal

- Experiență ca sudor MIG/MAG.

- Abilitatea de a comunica în cel puțin una dintre următoarele limbi: engleză, neerlandeză sau franceză.

- Cunoașterea tehnicilor de sudare MIG/MAG și abilitatea de a lucra cu echipamente de sudură adecvate.

- Înțelegerea și respectarea regulilor de siguranță legate de sudură.

- Abilitatea de a citi și interpreta desene tehnice.

Beneficii

Salariu în funcție de experiența ta cu posibilitatea de creștere în timp;

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150;

Al 13-lea salariu;

Bani de vacanță;

Asigurare medicală;

Zile legale libere plătite;

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Outros empregos12

Retirar

Tem a certeza de que quer que eu o remova deste projeto?
Esta ação não pode ser desfeita!

Confirmar nomeação?

Tem a certeza de querer confirmar esta marcação?

Cancelar compromisso?

Tem a certeza de que quer cancelar este compromisso?

Detalhes da marcação

Não estou interessado

Poderia dizer-me porque não está interessado nesta oferta de emprego? Escolha a razão na lista abaixo.