Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 3 - 5 ani
  • Specializare Transport pe TIR de 40 tone, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 2600 - 3200 EUR net / lună
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Flexibil » 12 ore/zi
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • BeneficiiAREB 1.68 euro net/ora
  • Locație Bruges, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 90 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat (in cuantum a 150 euro dupa prima saptamana de munca)

Descrierea jobului

Traducere

Îți place să vizitezi Europa și să descoperi locuri noi? Ca șofer profesionist, ai această oportunitate.

Căutăm un șofer profesionist (prelată) pentru o companie din Belgia, care își desfășoară activitatea la standarde internaționale.

Descrierea postului

Conducerea pe rute internaționale până la destinație;

Respectarea planului și comunicării cu dispecerii;

Menținerea curățeniei în mijlocul de transport pe care îl conduceți.

Încărcarea și descărcarea camionului cu un palet manual sau electric.

Candidatul ideal

Experiență șofer profesionist 40 de tone, minim un an (prelată);

Disponibilitate pentru a efectua încărcări și descărcări;

Comunicați la nivel conversațional limba engleză, franceză sau olandeză.

Beneficii

Salariu în funcție de experiența ta;

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€;

Al 13-lea salariu;

Bani de vacanță;

Asigurare medicală;

Zile legale libere plătite;

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.