Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Manager de hotel, experiență 3 - 5 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere B, opțional

Oferta

  • Recrutor Premium
  • Detalii salariale Confidențial
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • BeneficiiBonuri de masă
  • Locație Sibiu, Județul Sibiu, România
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În Sibiu și împrejurimi (25 km)

Descrierea jobului

Traducere

Suntem în căutarea unui *Hotel Manager* pentru a gestiona activitățile zilnice ale hotelului. Dacă ai experiență în managementul hotelier, ai o gândire strategică și ești orientat către calitate și eficiență, te invităm să aplici.

Responsabilități:

* Supravegherea activităților din cadrul recepției, serviciilor de menaj și alte departamente ale hotelului.

* Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă.

* Gestionarea relațiilor cu furnizorii și asigurarea aprovizionării cu materiale necesare.

* Angajarea, instruirea și evaluarea performanței personalului.

* Crearea și gestionarea programelor de lucru.

* Menținerea unui mediu de lucru pozitiv și motivațional.

* Asigurarea unei experiențe plăcute pentru oaspeți, gestionând prompt solicitările și plângerile acestora.

* Implementarea de inițiative pentru a crește loialitatea clienților și recenziile pozitive.

* Elaborarea și gestionarea bugetului hotelului.

Cerințe:

* Minim 2 ani experiență în managementul hotelier sau pe o poziție similară.

* Abilități de leadership și comunicare.

* Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.

* Orientare către calitate și detalii.

* Cunoștințe de igienă și calitate.