Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Tubulator, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare Instalații sanitare, experiență sub 1 an
  • Limba Engleză, nivel începător

Oferta

  • Recrutor AA EURO Recruitment Romania
  • Detalii salariale 1100 - 1200 GBP net / saptămână
    » depinde de numărul de zile lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Locație Bristol, Anglia, Regatul Unit
  • Adresa Bristol
  • Drept de muncă în Marea Britanie Necesar
  • Caută candidați În România

Descrierea jobului

Traducere

AA Euro Angajeaza

Pozitie: Tubulatori si Sudori ( sudori TIG )

Locatie: Somerset, South West England, UK

Acest job se adreseaza persoanelor care au drept de munca in UK si detin CSCS safety UK card.

Cazare asigurata.

Program de munca:

->De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

->Ore suplimentare