Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Dulgher - cofrajor, experiență 3 - 5 ani

Oferta

  • Recrutor Terrat Recruitment
  • Detalii salariale Începând cu 2800 EUR net / lună
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Flexibil » 40 ore/saptămână
  • Tip contract Perioadă determinată » 6 luni
  • Locație Paris, Île-de-France, Franţa
  • Drept de muncă în Franţa Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată și plătită de angajator
  • Transport local Asigurat și plătit de angajator

Descrierea jobului

Traducere

Pentru clientul nostru din Franta, pregatim echipele de dulgheri pentru viitoarele proiecte dar si pentru cele care sunt in derulare.

Unele lucrari le reprezinta statiile de metrou asociate noilor linii din extinderea retelei de metrou din Paris si Toulouse.

Alte santiere sunt axate pe constructii civile, blocuri, cartiere rezidentiale, centrale nucleare.

Echipa este formata dintr-un sef de echipa vorbitor de limba franceza si cunoscator de plan si 4 dulgheri.

Cerinte:

Experienta de lucru in constructii, in turnarea betoanelor utilizand in special panouri de cofrare metalice tip SATECO sau PERI si DOKA ;

Calificare dulgher/constructor structuri -avantaj;

Persoane serioase cu simtul raspunderii si care sa ia decizii in mod matur si responsabil.

Condiții:

Contract de munca in Franta (CDD);

Transportul in Franta,cazarea si transportul la locul de munca este asigurat si platit de catre compania angajatoare;

Salarii incepand de la 2800 EUR/pe lună net pentru un program de 40 ore pe saptamana, in functie de proiectul respectiv.