Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Fahrer (m/w/d), Optional
  • Spezialisierungen Abdeckplane, Optional und national, Optional
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein CE, Optional

Jobangebot

  • Recruiter 247 Drive
  • Gehaltsdetails 3200 - 3600 EUR Netto / Monat
    » basierend auf Anzahl der Stunden, die gearbeitet wurden
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Agenturvertrag
  • Zusatzleistungen» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 Zile de concediu plătit
    » Schemă de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Asigurare de sănătate
    » Cazare
  • Ort Bleiswijk, Südholland, Niederlande
  • Arbeitserlaubnis in Niederlande Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 80 EUR / Woche
  • Transport lokal Mit dem Auto des Arbeitnehmers, mit Erstattung (0,23€ între 10-35km)

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Clientul nostru este specialist în aprovizionarea magazinelor și a unităților de catering din Țările de Jos de câteva decenii.

Sunteți în căutarea unui loc de muncă pe post de șofer CE?

Consultați oferta noastră și aplicați acum!

Baza: Bleiswijk

Responsabilități

În calitate de șofer, veți transporta o varietate de produse alimentare și nealimentare către un lanț de magazine din Olanda. Produsele sunt amplasate pe containere cu role și paleți. Încărcarea și descărcarea vor face, de asemenea, parte din munca ta.

Va trebui să lucrați cu computerul de bord. În plus, va trebui să vă ocupați de documentația necesară, să raportați produsele lipsă și să preluați retururile.

Veți lucra de luni până vineri, uneori sâmbăta (o zi liberă ca și compensație, în timpul săptămânii).

Îți vei începe ziua între orele 6:00 - 9:00. Vei avea 15-20 de opriri pe zi.

Cerințele postului

Cunoașterea comunicativă a limbii engleze (olandeza constituie un avantaj)

Permis de conducere cat. CE, cod 95 și un card de tahograf digital

Șoferii neexperimentați sunt bineveniți

Mașină proprie pentru a conduce la/de la locul de muncă