Project details

Requirements

  • Profession Driver, experience under 1 year
  • Specialization Tarpaulin, optional
  • Language English, average level

Job offer

  • Recruiter 247 Drive
  • Salary details 4000 - 4400 EUR net / month
    » depends on experience
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Agency contract
  • Benefits» Contract Olandez
    » Bani de vacanta (8,33%)
    » 25 Zile de concediu platite
    » Schema de pensionare
    » Indemnizatie de calatorie
    » Asigurare de sanatate
  • Location Roermond, Limburg, Netherlands
  • Work permit in Netherlands Required
  • Search candidates In Romania
  • Local transport With the employee's car and repaid (0,23€, intre 10-35km)

Job description

Translate

Clientul nostru oferă diverse forme de transport. Flota lor este foarte potrivită pentru transportul de volum și transportul excepțional. Ei transportă către diverse destinații, atât naționale, cât și internaționale.

Alăturați-vă nouă ca șofer de camion CE în transportul internațional!

Baza: Roermond

Responsabilități

În calitate de șofer de camion, transportați materiale izolante și butoaie de ulei goale prin Țările de Jos și Belgia. Va trebui să descărcați în siguranță bunuri cu un stivuitor la centrele de distribuție și locațiile companiei.

Veți lucra de luni până sâmbătă, 10 - 15 ore pe zi. Munca ta va începe între orele 3:00 - 6:00 și vei avea aproximativ 6-7 opriri pe zi. Încărcare și descărcare cu stivuitorul.

Veți dormi în interiorul camionului 2-4 nopți pe săptămână.

Cerințele postului

Cunoștințe bune de limba engleză (olandeza constituie un avantaj)

Permis de conducere cat. C+E , cod 95 și card de tahograf digital

Minim 6-12 luni de experiență ca șofer C+E

Mașină proprie și cazare în Țările de Jos