Project details

Requirements

  • Profession Driver, optional
  • Specialization Tarpaulin, optional and national, optional
  • Language English, average level
  • Driving licence CE, optional

Job offer

  • Recruiter 247 Drive
  • Salary details 3200 - 3600 EUR net / month
    » depends on number of hours worked
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Agency contract
  • Benefits» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 Zile de concediu plătit
    » Schemă de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Asigurare de sănătate
    » Cazare
  • Location Bleiswijk, South Holland, Netherlands
  • Work permit in Netherlands Required
  • Search candidates In Romania
  • Housing Provided by the employer and paid by the employee (single room)
    » 80 EUR / week
  • Local transport With the employee's car and repaid (0,23€ între 10-35km)

Job description

Translate

Clientul nostru este specialist în aprovizionarea magazinelor și a unităților de catering din Țările de Jos de câteva decenii.

Sunteți în căutarea unui loc de muncă pe post de șofer CE?

Consultați oferta noastră și aplicați acum!

Baza: Bleiswijk

Responsabilități

În calitate de șofer, veți transporta o varietate de produse alimentare și nealimentare către un lanț de magazine din Olanda. Produsele sunt amplasate pe containere cu role și paleți. Încărcarea și descărcarea vor face, de asemenea, parte din munca ta.

Va trebui să lucrați cu computerul de bord. În plus, va trebui să vă ocupați de documentația necesară, să raportați produsele lipsă și să preluați retururile.

Veți lucra de luni până vineri, uneori sâmbăta (o zi liberă ca și compensație, în timpul săptămânii).

Îți vei începe ziua între orele 6:00 - 9:00. Vei avea 15-20 de opriri pe zi.

Cerințele postului

Cunoașterea comunicativă a limbii engleze (olandeza constituie un avantaj)

Permis de conducere cat. CE, cod 95 și un card de tahograf digital

Șoferii neexperimentați sunt bineveniți

Mașină proprie pentru a conduce la/de la locul de muncă