Project details

Requirements

  • Profession Mechanic, experience 1 - 3 years
  • Language English, average level
  • Driving licence B, experience 1 - 3 years

Job offer

  • Recruiter Accent Jobs Romania
  • Salary details 18 - 24 EUR gross / hour
    » depends on experience
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Temp to perm
  • Location Bruges, Flanders, Belgium
  • Work permit in Belgium Required
  • Search candidates In Romania
  • Housing Provided by the employer and paid by the employee (single room)
    » 90 EUR / week

Job description

Translate

Cautam mecanici de camioane pentru companiile colaboratoare situate in zona flamanda a Belgiei.

Descrierea postului

Sunteți responsabil pentru diverse tipuri de reparații, sunteți capabil să faceți întreținerea mică și mare, stiti să efectuați mecanică grea, puteți face diagnoza prin computer.

Candidatul ideal

Sunteți un mecanic cu experienta

Sunteți pasionat de mașini

Sunteti îndemânatic și va place să lucrati cu mâinile dvs.

Sunteti motivat si punctual

Știti cum să folositi un computer pentru a executa diagnosticarea

Puteți pregăti mașina pentru control tehnic

Vorbiti engleză sau franceză la nivel conversațional.

Beneficii

Un salariu foarte atractiv și alte bonusuri suplimentare

Posibilități de a vă dezvolta și dezvolta abilitățile

O posibilitate de a lucra într-un garaj bun, cu un mediu de lucru excelent

Posibilitatea de a semna un contract permanent după o perioadă de probă.