Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Carrossier, Expérience 3 - 5 ans
  • Langue Anglais, Niveau novice
  • Permis de conduire B, Expérience moins d'un an

Offre d’emploi

  • Recruteur Inter-professionals BV
  • Détails du salaire Négociable
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Temp à perm
  • Lieu Amsterdam, Hollande-Septentrionale, Pays-Bas
  • Permis de travail en Pays-Bas Non requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis et payés par l'employeur (chambre individuelle)
  • Transport local Fournis et payés par l'employeur

Description du poste

Traduire

Inter-Professionals B.V., o agenție de recrutare din Olanda, oferă locuri de muncă și cazare în condiții foarte bune pentru cei care își doresc să își dezvolte cariera în domeniul auto. Cerința noastră este ca experiența în domeniu să fie între 3 și 5 ani și cunoașterea limbii engleze să fie conversațională.

Suntem în căutarea următoarelor poziții:

- Pregătitori

- Vopsitori auto

- Tinichigii

- Mecanici camioane

- Asamblatori-dezasamblatori auto

Oferta noastră salarială și de beneficii este:

- Plata se face la fiecare 4 săptămâni pentru un program de 40 de ore.

- Cazarea este asigurată gratuit, o singura persoană în cameră.

- Transportul este asigurat cu masina companiei sau în cazul în care sunt mai multe persoane în aceeași casă și același service, se vor deplasa cu o singură mașină.

- Salariile variază de la 2150 la 2643 euro.

- Asigurarea de sănătate se retine din salariu (33,55 EUR pe săptămână).

- Transportul din Romania-Olanda la cazare care se va retine din primul salariu.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.