Here to assist you for a job, 24/7

Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Restaurant manager, ervaring meer dan 1 - 3 jaar
  • Taal Engels, gemiddelde niveau
  • Rijbewijs B, optioneel

Vacature

  • Werver Premium
  • Salaris details Vertrouwelijk
  • Werk schema Normaal (8 uur)
  • Contract type Vaste medewerker
  • Voordelen» Maaltijdcheques
    » Bonus in funcție de realizarea target-ului
    » Telefon de servici
    » Masina de servici
  • Locatie Sadu, District Sibiu, Roemenië
  • Adres Păstrăvăria Tatu Sadu
  • Werkvergunning in Roemenië Verplicht
  • Zoek kandidaten In Sadu en dichtbij (20 km)

Baan beschrijving

Vertaal

Păstrăvăria Tatu Sadu caută un *Manager de Restaurant* pentru a gestiona activitățile zilnice restaurantului. Dacă ai experiență în managementul restaurantelor, ai o gândire strategică și ești orientat către calitate și eficiență, te invităm să aplici.

Responsabilități:

* Supravegherea și coordonarea operațiunilor zilnice, asigurându-se că toate activitățile decurg bine.

* Motivarea angajaților și menținerea unui climat de lucru pozitiv.

* Stabilirea programelor de lucru și asigurarea acoperirii necesare în timpul orelor de lucru.

* Rezolvarea problemelor apărute în timpul activității zilnice.

* Se asigură că standardele de calitate și siguranță alimentară sunt respectate.

* Gestionarea inventarului și comandarea provizilor necesare.

* Gestionarea plângerilor și soluționarea problemelor apărute.

* Asigură o experiență plăcută clienților.

* Promovarea servicilor restaurantului.

Cerințe:

* Minim 2 ani experiență în managementul restaurantelor sau pe o poziție similară.

* Abilități de leadership și comunicare.

* Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.

* Orientare către calitate și detalii.

* Cunoștințe de igienă și siguranță alimentară.

Beneficii:

* Pachet salarial competitiv.

* Bonusuri

* Mediu de lucru dinamic și motivant.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unor experiențe memorabile pentru oaspeții noștri!