Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kelner, doświadczenie poniżej 1 roku

Oferta pracy

  • Rekrutujący Premium
  • Szczegóły wynagrodzenia 2000 - 3000 RON netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba dni przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik na czas określony » 5 luni
  • DodatkiVouchery żywieniowe
  • Lokalizacja Sadu, Sibiu, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę

Opis stanowiska

Przetłumacz

Un ospătar este o persoană angajată în industria ospitalității, responsabilă pentru servirea clienților în restaurante, cafenele sau alte locații alimentare. Responsabilitățile lor pot include:

Primirea oaspeților și conducerea acestora la mese.

Oferirea meniului, explicarea preparatelor și preluarea comenzilor.

Servirea mâncărurilor și băuturilor.

Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți, inclusiv răspunsul la întrebări și oferirea de recomandări.

Colectarea și procesarea plăților.

Menținerea curățeniei în zona de servire și asigurarea aspectului ordonat al meselor și a seturilor de masă.

Colaborarea cu ceilalți membri ai personalului pentru a asigura un serviciu eficient și de calitate.

În plus față de aceste responsabilități de bază, ospătarii trebuie să fie politicoși, amabili și capabili să gestioneze situații stresante sau clienți dificili. De asemenea, este important să aibă o bună memorie și să fie atenți la detaliile comenzilor pentru a asigura că sunt îndeplinite cu precizie.