Here to assist you for a job, 24/7

Detalhes do projeto

Registar

Exigências

  • Profissão Condutor, experiência 1 - 3 anos
  • Especialização Encerado, opcional
  • Idioma Inglês, Nível médio

Emprego

  • Recrutador 247 Drive
  • Detalhes do salário 3400 - 4000 EUR líquido / mês
    » depende de carga de trabalho
  • Horário de trabalho Normal (8 horas)
  • Tipo de contrato Contrato de agência
  • Benefícios» Contract Olandez
    » Bani de vacanta (8,33%)
    » 25 Zile de concediu platite
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizatie de calatorie
    » Asigurare de sanatate
    » Plata saptamanala
    » Cazare
  • Localização Dedemsvaart, Overijssel, Países Baixos
  • Autorização de trabalho em Países Baixos Exigido
  • Procurar candidatos Em Romênia
  • Transporte local Com o carro do empregado e reembolsado (0,23€ intre 10-35km)

Descrição do emprego

Traduzir

Ești șofer de camion CE și ești în căutarea unei noi provocări? Nu așteptați și aplicați acum la oferta noastră interesantă de muncă! Suntem în prezent în căutarea unui șofer CE național pentru clientul nostru situat în Dedemsvaart.

Baza: Dedemsvaart

Responsabilități

În calitate de șofer de camion, veți transporta produse nealimentare între depozite pentru magazine online mari. Munca se desfășoară întotdeauna noaptea, de la 22:00 la 10:00.

Vei lucra în sistem: într-o săptămână începi duminică seara și termini vineri dimineața; în cealaltă săptămână începi luni seara și termini sâmbătă dimineața. Întotdeauna începeți în Dedemsvaart - (des)încărcați în Zwolle - Utrecht sau Amsterdam - Dedemsvaart. Pe drumul de întoarcere spre Dedemsvaart este posibil să mai primiți 2 sau 3 adrese. Trebuie să încărcați și să descărcați singur. Produsele sunt amplasate pe containere rulante. Ziua dvs. va dura 11-12 ore.

Vă rugăm să rețineți:

flexibilitatea este foarte importantă în această funcție

încărcarea și descărcarea sunt necesare din partea unui șofer

lucrați numai în timpul nopții

trebuie să fiți deschis să lucrați în weekend

această funcție este destul de fizică!

Cerințele postului

Minim doi ani de experiență ca șofer de camion CE

Experiența ca șofer de camion de distribuție constituie un avantaj

Permis de conducere cat. C+E, cod 95 și un card de tahograf digital

Bună cunoaștere a limbii engleze (olandeza constituie un avantaj)

Mașină proprie (pentru deplasarea la/de la locul de muncă)

Outros empregos10

Retirar

Tem a certeza de que quer que eu o remova deste projeto?
Esta ação não pode ser desfeita!

Confirmar nomeação?

Tem a certeza de querer confirmar esta marcação?

Cancelar compromisso?

Tem a certeza de que quer cancelar este compromisso?

Detalhes da marcação

Não estou interessado

Poderia dizer-me porque não está interessado nesta oferta de emprego? Escolha a razão na lista abaixo.