Project details

Requirements

  • Profession Driver, experience 1 - 3 years
  • Specialization Tarpaulin, optional
  • Language English, average level

Job offer

  • Recruiter 247 Drive
  • Salary details 3400 - 4000 EUR net / month
    » depends on workload
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Agency contract
  • Benefits» Contract Olandez
    » Bani de vacanta (8,33%)
    » 25 Zile de concediu platite
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizatie de calatorie
    » Asigurare de sanatate
    » Plata saptamanala
    » Cazare
  • Location Dedemsvaart, Overijssel, Netherlands
  • Work permit in Netherlands Required
  • Search candidates In Romania
  • Local transport With the employee's car and repaid (0,23€ intre 10-35km)

Job description

Translate

Ești șofer de camion CE și ești în căutarea unei noi provocări? Nu așteptați și aplicați acum la oferta noastră interesantă de muncă! Suntem în prezent în căutarea unui șofer CE național pentru clientul nostru situat în Dedemsvaart.

Baza: Dedemsvaart

Responsabilități

În calitate de șofer de camion, veți transporta produse nealimentare între depozite pentru magazine online mari. Munca se desfășoară întotdeauna noaptea, de la 22:00 la 10:00.

Vei lucra în sistem: într-o săptămână începi duminică seara și termini vineri dimineața; în cealaltă săptămână începi luni seara și termini sâmbătă dimineața. Întotdeauna începeți în Dedemsvaart - (des)încărcați în Zwolle - Utrecht sau Amsterdam - Dedemsvaart. Pe drumul de întoarcere spre Dedemsvaart este posibil să mai primiți 2 sau 3 adrese. Trebuie să încărcați și să descărcați singur. Produsele sunt amplasate pe containere rulante. Ziua dvs. va dura 11-12 ore.

Vă rugăm să rețineți:

flexibilitatea este foarte importantă în această funcție

încărcarea și descărcarea sunt necesare din partea unui șofer

lucrați numai în timpul nopții

trebuie să fiți deschis să lucrați în weekend

această funcție este destul de fizică!

Cerințele postului

Minim doi ani de experiență ca șofer de camion CE

Experiența ca șofer de camion de distribuție constituie un avantaj

Permis de conducere cat. C+E, cod 95 și un card de tahograf digital

Bună cunoaștere a limbii engleze (olandeza constituie un avantaj)

Mașină proprie (pentru deplasarea la/de la locul de muncă)