Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Vopsitor auto, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor HappyRecruiter
  • Detalii salariale 3500 - 6500 RON net / lună
    » depinde de experiență
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii» Bonuri de masă
    » Tichete de masa – 40 lei/ zi; Plata ore suplimentare si sambetele lucrate
  • Locație Ploiești, Județul Prahova, România
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În Ploiești și împrejurimi (30 km)

Descrierea jobului

Traducere

Mihaster Consult angajeaza Vopsitor auto sau/si Pregatitor vopsitorie

Locatia: Oras Boldesti Scaeni

Salariu net Vopsitor auto: minim 5500 lei

Salariu net Pregatitor vopsitorie: minim 3500 lei

Beneficii suplimentare:

- tichete de masa – 40 lei/ zi

- plata ore suplimentare

- plata zile sambata lucrate

Program de lucru: 8-17 cu pauza de masa 12-13

Experienta: minim 2 ani vopsitor si minim 1 an pregatitor vopsitor

Atributii:

- pregatirea si vopsirea elementelor auto

- preparaea vopselei si a altor materiale utilizate in procesul de munca