Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 3 - 5 ani
  • Specializare Prelată, experiență 3 - 5 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență 3 - 5 ani

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale 700 - 800 EUR net / saptămână
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Beneficii» Asigurare privată de sănătate
    » Contract olandez
    » Bani de vacanță (8,33%) și zile de vacanță plătite (25 pe an)
    » Asigurare de sănătate
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
  • Locație Dedemsvaart, Overijssel, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

În calitate de șofer de camion, veți transporta produse nealimentare între depozite pentru magazine online mari. Munca se desfășoară întotdeauna noaptea, de la 22:00 la 10:00.

Vei lucra în sistem: într-o săptămână începi duminică seara și termini vineri dimineața; în cealaltă săptămână începi luni seara și termini sâmbătă dimineața. Întotdeauna începeți în Dedemsvaart - (des)încărcați în Zwolle - Utrecht sau Amsterdam - Dedemsvaart. Pe drumul de întoarcere spre Dedemsvaart este posibil să mai primiți 2 sau 3 adrese. Trebuie să încărcați și să descărcați singur. Produsele sunt amplasate pe containere rulante. Ziua dvs. va dura 11-12 ore.